امروز سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ / ۲۰ مارس ۲۰۱۸
 
 

بستن پنجره
 

مهد کودک خصوصی پگاه
پیش دبستانی مفتاح
بهشت قرآن (اهواز)
پسرانه مفتاح دوره اول
پسرانه مفتاح دوره دوم
دخترانه مفتاح دوره اول و دوم
دبیرستان-دوره اول پسرانه مفتاح
دبیرستان-دوره اول دخترانه مفتاح
دبیرستان-دوره دوم دخترانه مفتاح
دبیرستان-دوره دوم پسرانه مفتاح
مرکز زبانهای خارجی مفتاح
علوم کامپیوتر
آهسته گام
بارثاوا
فرهنگی ،آموزشی و پژوهشی مفتاح قائم (عج)
موسسه قرآنی مفتاح
موسسه فرهنگي قرآني حافظان وحي
انجمن نخبگان خراسان رضوی
مركز مشاوره احیا
اخلاص 21
جمعیت سبز ایران
انجمن علمي آموزشي معلمان ابتدايي
موسسه تعلیمی خصوصی علم و عرفان
موسسه تعلیمی خصوصی بعثت
موسسه آموزشی همای سعادت
مجتمع تعلیمی خصوصی مفتاح (کابل)
مدارس تعلیمی خصوصی رضوی وکوثر(هرات) 
مقام معظم رهبری: فهم درست و آگاهی فزاینده، اخلاص و خداجویی، ایثار و فداکاری، صبوری و ایستادگی، تلاش شما را سازنده و بالنده و ثمر آنرا ماندگار خواهد نمود

ابتدایی / ... /
دبستان تخصصی قرآنی بهشت قرآن  
محیط جذاب ،طراحی منحصر بفرد ،قصه های قرآنی –آموزش الکترونیکی و دهها قسمت متنوع دیگر بر قابلیتهای سایت افزوده است.
دبستان پسرانه مفتاح دوره دوم  
دبستان پسرانه مفتاح دوره دوم :نقش و اهمیت آموزش های دبستان در فراهم کردن زمینه های رشد و نیز آماده نمودن کودکان برای ورود به عرصه های گوناگون موجب گشته که این دوره از تحصیل از حساسیت فوق العاده ای برخوردار گرددو این آموزش ها هرچقدر عمیق ترو گسترده تر باشد نهاد تعلیم و تربیت را در انجام رسالتی که بدوش دارد موفق تر و محصلان نیز بهره مند تر خواهند شد. با توجه به همین اهداف دبستان پسرانه مفتاح دوره دوم ( شامل پایه های سوم تا ششم بصورت تخصصی ) از مجموعه مراکز آموزشی موسسه فرهنگی آموزشی مفتاح قائم (عج) می باشد که در گسترش کمی در سال 1390 آغاز بکار نموده و دارنده سایت اینترنتی بنام WWW.MEFTAH-Ep2.com میباشد.
رايانامه: meftah_ep2@balande.com
دبستان پسرانه مفتاح دوره اول  
دبستان پسرانه مفتاح دوره اول :واژه مفتاح مخفف عبارت موسسه فرهنگی تربیتی آموزشی حضرت حجت (ع) است، مرکز شکوفایی استعدادهای برتر. دبستان پسرانه مفتاح دوره اول برخوردار از مدیریتی صاحب نظر در مسائل و موضوعات آموزشی و تربیت کودکان با کادری متخصص و مجرب در محیطی مناسب و دارای فضای کافی برای فعالیتهای جسمی حرکتی که لازمه سلامتی و رشد کودکان است، ایجاد شده است. توجه به رشد عاطفی کودکان- آموزش های مبتنی بر آموزه های دینی (اختصاص درس اخلاق در برنامه درسی هفتگی) و دانش روز (آموزش زبان و ...)- تربیت و پرورش های جسمانی- فعالیتهای کتاب و کتاب خوانی در مدرسه- قصه گویی و پرورش قوه تخیل کودکان، اردوهای خلاقیت و ... بخشی از اقداماتی است که کودکان را برای دنیای فردا مهیا می سازد. سایت www.meftah-ep.com شما را با اهداف این مرکز آموزشی آشنا می سازد.
رايانامه: info@meftah-ep.com
پیش دبستانی و دبستان دخترانه مفتاح دوره اول و دوم  
پیش دبستانی و دبستان دخترانه مفتاح دوره اول و دوم :واژه مفتاح مخفف عبارت موسسه فرهنگی تربیتی آموزشی حضرت حجت (ع) است، مرکز شکوفایی استعدادهای برتر.پیش دبستانی و دبستان دخترانه مفتاح دوره اول و دوم در فضایی کاملاً متناسب با اهداف آموزشی و تربیتی راه اندازی گردیده که با مدیریت ارزنده و همکاران پر تلاش نیل به هدفهای متعالی نظام آموزشی در دوره ابتدایی را آسان می نمایاند. توجه به هوش هیجانی علاوه بر بهره هوشی کودکان در هنگام جذب دانش آموزان برای ورود به این دوره و مصاحبه با خانواده ها، راه را برای توسعه آموزش ها فراهم ساخته است. این سایت اموزشی شما را با هدفهای آموزشی و پرورشی آموزشگاه آشنا می سازد.


 


 
 
     
 
بازدید کننده حاضر : 1253    مجموع بازدید کنندگان : 15769917
نقشه سایت ارتباط باما خدمات اداری ارسال مطلب جستجو ی مطلب
 
 
تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به سایت ساز بالنده است.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام سایت بلامانع است.

شبکه سایت ساز بالنده balande_com@

پیامک:10002222400000
All rights reserved ©
WWW.BALANDE.COM